ПРО НАС

Наша компанія працює на ринку будівельного каменю більше 10 років і займає провідні позиції серед підприємств України, які спеціалізуються на виробництві і послідуючій реалізації гранітного щебеню та піску з відсівів дроблення.
Вся продукція видобувається в Петрівському камʹяному карʹєрі, який розташований на березі річки Дніпро біля села Діброва (Синельниківський район, Дніпропетровська область). Граніт Петрівського родовища характеризується сірим кольором, високою міцністю та хорошими адгезивними властивостями.

Значна увага на виробництві приділяється питанням якості. Саме тому кар’єр оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників: дробильно-сортувальним комплексом TELSMITH (США), кар’єрною технікою HYUNDAI та ін.

Всі технологічні та бізнес-процеси в компанії автоматизовані , що дозволяє здійснювати оперативне управління і контроль якості продукції, яка випускається, на всіх стадіях виробництва.
Продукція щоденно перевіряється співробітниками лабораторії контролю якості на відповідність вимогам Державних стандартів. Наша продукція сертифікована в Україні та відповідає першому класу з радіоактивності, що підтверджується відповідними документами.
14
Відвантаження здійснюється автомобільним та водним транспортом, що дає змогу задовольнити потреби Покупців, які знаходяться у віддалених регіонах.

Якщо Ви представляєте інтереси будівельної компанії, заводу залізобетонних виробів, бетонного заводу, автодорожньої компанії, підприємства монтажу та експлуатації залізничних колій, виробника тротуарної плитки, європарканів або є приватним споживачем нашої продукції – звертайтеся до наших менеджерів, і вони, разом з технічними спеціалістами, допоможуть підібрати продукцію, яка буде відповідати саме Вашим вимогам з урахуванням специфіки обʹєкту будівництва, технології виробництва, ландшафту і т.д.

МИ РОБИМО СВІТ МІЦНІШИМ І НАДІЙНІШИМ! МИ БУДУЄМО ІЗ ГРАНІТУ ТОМУ, ЩО ХОЧЕМО ЗАЛИШИТИ СВІЙ СЛІД В ІСТОРІЇ!